Лекція Майкла Гріна про історичні свідчення Воскресіння Ісуса Христа

mikl greenЗапрошуємо Вас на відкриту лекцію британського історика і теолога, англіканського священика, християнського апологета Майкла Гріна на тему: «Історичні свідчення Воскресіння Ісуса Христа».

Майкл Грін - британський історик і теолог, англіканський священик, християнський апологет і автор більш ніж п'ятдесяти християнських книг. Народився в 1930 році, зараз йому 85 років! Навчався в коледжах Кліфтон і Екзітер, університетах Торонто і Ламбет. Отримав ступінь магістра філософії та античної історії в Оксфордському університеті, а також магістра богослов'я в університеті Кембриджу. Працював викладачем в Лондонському університеті теології, директором коледжу Святого Іоанна в Ноттінгемі, ректором церкви Св. Андрія при коледжі Пемброк в Оксфорді. Також мав досвід викладання в університетах Канади.

Організатори: Відділення релігієзнавства та богослов'я Студентського наукового товариства Факультету філософської освіти і науки НПУ ім. М. П. Драгоманова спільно із ССХ (Співдружність студентів-християн).

Дата і час: 28 квітня 2016 року, початок о 10:00.
Місце проведення: Київ, Гуманітарний корпус НПУ ім. М.П.Драгоманова (вул. Тургенівська, 8/14), аудиторія 3-4

Додаткова інформація