Презентація Молодіжної асоціації релігієзнавців та журналу «Релігієзнавчі нариси»

prezentaciya mar ffon 10 3 16 5

У четвер, 10 березня 2016 року, о 12:30 на базі НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась Презентація Молодіжної асоціації релігієзнавців (МАР) та журналу "Релігієзнавчі нариси".

Впродовж заходу всі присутні мали змогу якомога більше дізнатися про основні засади функціонування Молодіжної асоціації релігієзнавців та познайомитись з їхніми здобутками. Вже з першої ноти цього заходу пролунало гасло МАР: «Від знання та розуміння до діалогу та толерантності». У заході взяли участь учений секретар Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, головний редактор журналу "Релігієзнавчі нариси", Президент МАР у 2014-2015 рр., кандидат філософських наук Олег Сергійович Кисельов, а також асистент кафедри релігієзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член редколегії журналу "Релігієзнвчі нариси", Президент МАР у 2012-2013 рр., кандидат філософських наук Ірина Миколаївна Фенно.

В ході проведення заходу присутні довідалися не лише про історичні аспекти становлення та розвитку Молодіжної асоціації релігієзнавців, а й її активну діяльність в умовах сьогодення. Про це свідчить розмаїта палітра заходів, проведених під керівництвом МАР, або за її участю. Разом з тим, обговорювалось питання співпраці МАР з різними установами, організаціями та навчальними закладами.

Наступним важливим етапом стало знайомство з періодичним виданням Молодіжної асоціації релігієзнавців, а саме «Релігієзнавчими нарисами». Тематика журналу, його структура, авторський склад, проект «Релігієзнавчі нариси» + - про все це говорили в межах заходу. На завершення присутні ознайомились з 5 – тим номером журналу «Релігієзнавчі нариси», котрий присвячений пам’яті Наталі Гаврілової.

Анна Поліщук

Додаткова інформація