Cf30YuIkIEI 

Cтудентське наукове товариство Факультету філософської освіти і науки засновано у 2005 році. Його очільниками впродовж декількох років були Антон Дробович, Віталій Туренко, Наталія Ляшенко, Марія Розпутна та Яна Ступак. Кожен зі студентів зробив власний внесок у розбудову наукового товариства та його затвердження як студентської самоврядної організації. Зокрема, на чолі з Антоном Дробовичем, СНТ сформувало власну наукову традицію − проведення Міжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації». Коло заходів в рамках цього форуму надало можливість студентам об'єднуватися навколо аналізу актуальних гуманітарних проблем.Y9Deg 7hG9A

19 березня 2015 року Студентське наукове товариство Факультету філософської освіти і науки на основі відповідної декларації було інституалізовано та увійшло до складу СНТ університету імені професора Григорія Волинки. До його складу були залучені найбільш ініціативні студенти, які відзначились систематичною участю у наукових конференціях та круглих столах, Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт тощо.

Робочий склад:

Голова товариства – Хоменко Гліб

Заступник голови – Конопляста Інна

Секретар – Голопьорова Аліна

Прес-секретар – Голенко Ольга

Голова секції філософії – Стуженко Владислава

Голова секції філософської антропології – Шеховцова Вікторія

Голова секції культурології – Залєвський Сергій

Голова секції релігієзнавства – Поліщук Анна

Голова секції суспільствознавства – Атаманчук Антон

Голова секції психології – Крагель Каріна

Голова секції дизайну – Бойко Марина

dD7FdJ98L6k

 

Концепція діяльності: метою діяльності товариства є розкриття наукового та творчого потенціалу студентів, які навчаються на Факультеті, розвиток у них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризація різних галузей науки, формування готовності до використання інноваційного підходу у галузі наукових досліджень, організаційна допомога професорсько-викладацькому складу в інтеграції наукової, навчальної та виробничої діяльності в системі вищої освіти.

Основні завдання СНТ Факультету:

-залучення студентів до науково-дослідницької роботи;

-оволодіння сучасними методиками проведення самостійних наукових досліджень;

-оволодіння формами організації та проведення наукових досліджень;

-пошук і підтримка талановитих дослідників серед осіб, які навчаються на Факультеті, надання їм всебічної допомоги;

-організація та розвиток міжуніверситетського та міжнародного наукового співробітництва;

-пошук та сприяння запровадженню нових форм роботи зі студентами, які навчаються на Факультеті;

-висвітлення наукових досягнень студентів у засобах масової інформації;

-підтримання зв’язків з іншими студентськими організаціями в Україні та за її межами з метою обміну досвідом організації студентського наукового життя, участі в конференціях, форумах, конкурсах, обміну делегаціями тощо;

-популяризація наукової діяльності серед студентів Факультету;

Основні заходи: щорічна звітно-наукова конференція студентів «Освіта та наука», заходи в рамках VІІІ Міжнародного форуму «Простір гуманітарної комунікації», Всеукраїнський форум молодих науковців (спільно з Радою молодих вчених), Всеукраїнський круглий стіл «Особистість в умовах глобалізації: філософський, психологічний та соціологічний виміри», Міжнародна конференція «Інноваційні технології в галузі культури», Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми гуманітарних наук у дослідженнях молодих науковців».

Видання: збірник звітно-наукової конференції студентів Факультету філософської освіти і науки, «Науковий часопис» Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки, збірники наукових тез та статей «Культурологічний альманах» та «Гуманітарний корпус».

{socbuttons}

Лекція Майкла Гріна про історичні свідчення Воскресіння Ісуса Христа

mikl greenЗапрошуємо Вас на відкриту лекцію британського історика і теолога, англіканського священика, християнського апологета Майкла Гріна на тему: «Історичні свідчення Воскресіння Ісуса Христа».

Майкл Грін - британський історик і теолог, англіканський священик, християнський апологет і автор більш ніж п'ятдесяти християнських книг. Народився в 1930 році, зараз йому 85 років! Навчався в коледжах Кліфтон і Екзітер, університетах Торонто і Ламбет. Отримав ступінь магістра філософії та античної історії в Оксфордському університеті, а також магістра богослов'я в університеті Кембриджу. Працював викладачем в Лондонському університеті теології, директором коледжу Святого Іоанна в Ноттінгемі, ректором церкви Св. Андрія при коледжі Пемброк в Оксфорді. Також мав досвід викладання в університетах Канади.

Детальніше...

Науково-практичний семінар з написання тез

seminar z napysannya tezМожливо, вже завтра дедлайни для відправлення заявок та тез доповідей конференцій, але розвиток особистості не знає дедлайнів! Попереду ще багато конференцій, семінар, з’їздів, круглих столів, попереду – найцікавіше! Тому запрошуємо до участі у Науково-практичному семінарі із написання тез, який відбудеться 30 березня (середа), о 12:30 на базі НПУ імені М.П. Драгоманова. Про те, як правильно писати наукові тези, яких вимог необхідно дотримуватися при їх написанні, розповість Анна Марія Басаурі Зюзіна.

Презентація Молодіжної асоціації релігієзнавців та журналу «Релігієзнавчі нариси»

prezentaciya mar ffon 10 3 16 5

У четвер, 10 березня 2016 року, о 12:30 на базі НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась Презентація Молодіжної асоціації релігієзнавців (МАР) та журналу "Релігієзнавчі нариси".

Детальніше...

Додаткова інформація