Друга щорічна виставка роботодавців «День кар’єри НПУ»

den-karery-2015-baner

2-го квітня 2015 р. в НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться Друга щорічна виставка роботодавців «День кар'єри НПУ». Під час заходу студенти та випускники матимуть можливість зустрітись з представниками провідних работодавців України і заповнити анкету для подальшого працевлаштування.

В четвер, 2-го квітня, з 10:00 до 15:00 в холі першого поверху гуманітарного корпусу університету всі бажаючі мають змогу ознайомитися з діяльністю компаній-учасників і критеріями відбору для роботи в них, відкритими вакансіями для молоді та поспілкуватися з HR-менеджерами. Організатори рекомендують підготувати резюме, щоб не втратити нагоду одразу ж зарекомендувати себе.

Натисність щоб завантажити
або переглянути афішу

Цьогоріч на «День кар'єри НПУ» завітають такі роботодавці: Державна служба зайнятості – спеціальна служба, створена для реалізації політики зайнятості населення і забезпечення громадянам відповідних гарантій на всій території України; Київський молодіжний центр праці – основним напрямом діяльності якого є працевлаштування молоді, професійна підготовка та перепідготовка незайнятої молоді, підтримка підприємницької ініціативи молоді, реалізація міжнародних проектів з працевлаштування та стажування за кордоном; «ПроКредит Банк» – німецький банк, який націлений на розвиток фінансової освіти і культури; «АХА страхування» –лідер на ринку ризикового страхування України, входить до французької групи; «Advertising School» – школа рекламних технологій; «Воля» – український телекомунікаційний провайдер, який реалізує програму підвищення якості підготовки фахівців для телекомунікаційної сфери; «EY» – світова інтегрована фірма, яка допомагає клієнтам управляти ризиками, підвищувати продуктивність і підтримувати результати; «Потрібна робота» – соціальний проект.

В рамках виставки роботодавців відбудеться профкар'єрна діагностика та консультування студентів, що має на меті полегшення процесу адаптації та «входження» в обрану професію. Студенти зможуть безкоштовно пройти тестування, яке проводитиметься фахівцями Київського молодіжного центру праці. Результати тестування та консультування сприятимуть кращому розумінню себе, і напряму, в якому потрібно професійно розвиватись. Окремо відбуватиметься профкар'єрна діагностика студентів 1-2 курсів і 3-4 курсів. Кількість місць обмежена, тому потрібно зареєструватись за адресою:

Відкриття виставки відбудеться о 11 год в холі першого поверху гуманітарного корпусу за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8-14. Запрошуємо всіх зацікавлених студентів та випускників Драгоманівського університету!

Захід проводиться в рамках угоди про співпрацю НПУ імені М.П. Драгоманова та Київським молодіжним центром праці при КМДА, яка була підписана 16 березня 2015 року.

Організатори заходу: Київський молодіжний центр праці та Інститут філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова. Захід відбувається за сприяння Відділу професійно-кар'єрної орієнтації та працевлаштування університету.