Іванченко Ольга (випуск 2012 р.)

ivanchenkoЗ 2010го року працює моделлю, як в Україні, так і за кордоном, зокрема в Китаї, Іспанії, Германії.

«В Києві працюю в магазині "Мир настольных игр" людиною-ідеєю, а також організовую різноманітні корпоративи, дні народження і інші свята.

Знання отримані в ІФОНі допомагають на роботі – під час мандрів, мені значно легше пристосуватися до культурних відмінностей, бо я знаю, чим вони зумовлені. А під час організації свят, часто доводиться вигадувати квести, вікторини і конкурси – тому я увесь час звертаюся до історії, культурології, філософіїї... До того ж не зайвими стали і навики отримані у студентській раді. Тому дякую ІФОНу за чудові роки і корисні знання»

Ініціативи випускників

Зборище выпускников ифон 2015

27 травня відбулась зустріч випускників Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова.

Детальніше: Ініціативи випускників

Бойчук Каріна (випуск 2010 р.)

Карина Бойчук, модельДиплом з відзнакою отримала, закінчивши Інститут філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова. За фахом – релігієзнавець. Має звання і кубок «Кращий студент року» (2008-2009 н.р.).

Кар'єру моделі почала у 21 рік. У 22 роки стала другою особою Модного Будинку «Юнона» (після Міс-України Ірини Журавської). У 23 – дефілювала на показі Жана-Поля Гот'є, відкривала показ італійського бренду Max&Co, знялася для каталогу Victoria's Secret. Співпрацювала з такими брендами і дизайнерами, як Інна Черняк, Ілона Куц, Емілія Вишнєвська, Kleo, Koranso, Warehouse, Karen Millen, Ajour, Jannet Von Klingen, LanYu, Exception, MaxMara, Max&Co, SportMax, Gent, La Perla, Apanage, Only, Jean Paul Gaultier та інші. Співпрацювала з дизайнерами з України, Росії, Італії, Англії, Японії, Кореї, Китаю, Туреччини, Австралії, США.

Детальніше: Бойчук Каріна (випуск 2010 р.)

Бойко Марина - випускниця, яка ще під час навчання через свою старанність і наполегливу роботу здобула багато перемог!

Як молодий дизайнер вона активно працювала із Асоціацією дитячої моди. Разом із ними Марина здобула три перемоги на фестивалі дитячої моди "Зимові візерунки", неодноразово отримала перемоги та призові місця на міжнародному фестивалі моди Kyiv Fasion. Зокрема, Наша випускниця стала призером та отримала гран-прі на фестивалях дитячої моди у Вільнюсі, Таліні, Празі тощо.
Ще під час навчання Марина фіналіст Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів "Печерські каштани" та Призер пленеру художників київщини від КМДА. Сьогодні вона займає посаду дизайнера на трикотажному виробництві.

Бойко Марина1Бойко Марина2Бойко Марина3Бойко Марина4

Буланова-Дувалко Людмила (випуск 2013 року)

bulanova-duvalko-l-fПрацювала в PinchukArtCentre екскурсоводом та викладачем програми «Оглядаємо-Розмовляємо», в «Мистецькому Арсеналі» та «Гоголь Фест» працювала волонтером освітньої програми. В приватному start-up була лектором програми «Історія архітектури для дітей». Нині працює в менеджером проектів в Dymchuk Gallery.

– «Чим знання, отримані в ІФОНі, стали в нагоді в житті?»
Перш за все, я вдячна нашому інституту не за отримані знання, а за прищеплене розуміння культурних та мистецьких процесів. Це той кістяк, до якого тепер легше додавати нову інформацію. Крім того, саме ліберальний стиль викладання викладачів кафедри культурології заохочував не тільки вчитись, а й сприяв навчанню як цікавій пригоді. Цікаво, що зараз, займаючись професійною діяльністю, я дедалі частіше усвідомлюю, що повторне відвідування певних курсів лекцій мені б не завадило: стільки всього я не розуміла тоді і стільки цікавить мене тепер.

Додаткова інформація