Фільтр
 • ІФОН вшановує Тараса Шевченка

  IMG 7447-001Студенти та викладачі Інституту філософської освіти і науки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка відвідали виставку «ШЕВЧЕНКО/MANIA», яка проходила в Національному культурно-мистецькому комплексі «Мистецький Арсенал». Виставка дозволяє по-новому поглянути на життя і творчість Великого Українця.

 • Відбувся день відкритих дверей ІФОН

  opendayifon-over23 квітня відбувся профорієнтаційний захід для київських абітурієнтів "День відкритих дверей", на якому відбулась презентація напрямів підготовки ІФОНу. Після загальної розповіді про Інститут відбувся майстер-класи з дизайну, тренінг з професійного самовизначення та культурологічна бесіда про соціальні мережі.

 • День відкритих дверей НПУ

  15 березня 2014 року студенти і викладачі презентували ІФОН на «Дні відкритих дверей НПУ». Пропонуємо вашій увазі фотопогляд на цей день Катерини Носової.

 • Звітна наукова конференція

  IMG 8099-00115-17 квітня 2014 р. відбудеться щорічна звітно-наукова конференція студентів «Освіта та наука у вимірах ХХІ століття». Запрошуємо студентів та викладачів на пленарне засідання, яке відбудеться 17 квітня о 12 год.

  Завантажити програмку конференції.

  Шановні учасники зверніть, будь ласка, увагу на вимоги щодо оформлення тез для друку в університетському науковому збірнику.

 • Кращий студент – 2014

  Навесні в Інституті філософської освіти і науки традиційно проводиться перший етап огляду-конкурсу «Кращий студент НПУ імені М.П. Драгоманова».

 • МАЙСТРУЄМО УСПІХ

  bwmhnf fa6UУ квітні стартував проект «Майстерня успішної людини», в рамцях якого заплановано низку лекцій, майстер-класів та тренінгів для студентів Інституту філософської освіти і науки.

 • Переможне місце в дебюті першокурсників

  28 листопада о 14.00 в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся загальноуніверситетський конкурс "Дебют першокурсника 2013", в якому студенти Інституту філософської освіти і науки зайняли переможне третє місце.

 • Стань студентом на один день

  {gallery}newifon/2014/onedayifon{/gallery}

  23 квітня 2014 р. відбудеться День відкритих дверей Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова. Запрошуємо Вас взяти участь у майстер-класах, тренінгах, лекціях провідних українських фахівців з філософії, психології, культурології та дизайну, які працюють в Інституті філософської освіти і науки.

Додаткова інформація