3 грудня 2014 року о 12 год в актовій залі гуманітарного корпусу за участю Святійшого Патрірха Київського і всієї Руси-України Філарета відбудеться круглий стіл «Релігія та освіта в сучасній Україні».

Під час заходу відбудеться обговорення таких актуальних питань як взаємодія світської та духовної освіти в сучасній Україні; співпраця духовних навчальних закладів з теологічними відділеннями світських ВНЗ; особливості підготовки учителів християнської етики та недільних шкіл; перспективи розвитку богословської освіти в контексті нового Закону про вищу освіту; ставлення Православної Церкви до людей с психофізичними вадами; сучасне ставлення Православної Церкви до забезпечення рівних соціальних можливостей до осіб з порушеннями розвитку; православні святі як цілителі та вихователі.

Захід ініційований Інститутом філософської освіти і науки в рамках урочистих заходів до 180-річчя Драгоманівського вишу і 10-річчя ІФОНу; організований за підтримки Інституту корекційної педагогіки та психології і Інституту педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова та Київської православної богословської академії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Запрошуємо студентів та викладачів!