11 квітня, на кафедрі філософії, відбулася звітна конференція проходження науково-виробничої педагогічної практики студентів ІV-го курсу філософського факультету, під загальним керівництвом завідувача кафедри, професора Мозгової Н.Г.

Молоді педагоги залюбки ділилися враженнями від проведення своїх перших занять, розповідали про всі складнощі, які спіткали їх на шляху до отримання свого першого педагогічного досвіду, з захопленням обговорювали цікаві ситуації, які довелося спостерігати, чи учасниками яких бути безпосередньо, за час свого перебування в школі.

За час проходження практики значній частині студентів вдалося відкрити в собі педагогічний талант. Для когось – це була чудова можливість зрозуміти скільки ще потрібно працювати для того аби стати першокласним фахівцем. Але для кожного, це були півтора місяці справжнього випробування своїх знань та демонстації вмінь, які вдалося отримати під час навчання.

Нижче додається відеопрезентація, яку зробили студенти, що проходили педагогічну практику в Спеціалізованій школі з поглибленим вивченням німецької мови № 149, м. Києва. Керівник-методист практикою – Гончаренко К.С.