pLP0arZaZT4

В Науково-дослідному та екологічно-виробничому центрі НПУ імені М.П. Драгоманова кафедра дизайну та реклами ФФОН займається розробкою проекту "Зелений Університет" на території Колочавської сільської ради Міжгірського району Закарпатської області України.LDJ1aFbvhzY

«Створення такого центру спрямоване на вивчання природоохоронних територій і на цій основі організації поєднаної науково-дослідницької і навчально-професійної підготовки педагогічних і туристичних закладів. З цією метою науково-дослідною лабораторією туризму і краєзнавства НПУ розроблені напрямки поєднаного розвитку науково-навчального та оздоровчо-туристичного секторів Науково-навчального центру «Синевир» і на цій основі – модель цілорічного функціонування центру»,- підкреслюють фахівці кафедри.

sGng2OVs7jA