Щодо навчання під час карантину 2.0

Шановні студенти!

До вашої уваги опис дисциплін кафедри етики та естетики!

LOGO_1

2 ВЕРЕСНЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ М. П. ДРАГОМАНОВА ВКОТРЕ ВІДКРИВ ДВЕРІ ДЛЯ НАШИХ ПЕРШОКУРСНИКІВ!

Ось і настав цей довгоочікуваний день, коли Ви подолавши багато труднощів можете з повним правом сказати про себе: «Я - студент. Я першокурсник!».

photo 2019 09 12 10 32 00

photo 2019 09 12 10 32 03

Ви досягли своєї мети. Починається студентське життя - найяскравіший, веселий, повний подіями етап в житті кожної людини. Саме тут ви зустрінете справжніх друзів і той основний багаж знань, який потім протягом усього життя будете лише примножувати.

photo 2019 09 12 10 32 55

photo

За студентські роки ви повинні багато встигнути - увібрати в себе все те, чому навчатимуть наші шановні викладачі, проявити себе. А для цього ви маєте бути активні і не треба боятися брати на себе відповідальність. І найголовніше - ви повинні не бути байдужими до життя нашої великої дружної студентської сім'ї!

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!

 

В НПУ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА ПРОВЕЛИ ХІ НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО БОГОСЛОВ’Я”

12 вересня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова провели ХІ Науково-Методологічний Семінар “Актуальні Проблеми Сучасного Богослов’я”.

photo 2019 09 19 21 17 10

photo 2019 09 19 21 17 15

Цього разу захід було присвячено темі “Єдність і автокефалія Української Церкви: минуле — сучасне — майбутнє”.

photo 2019 09 19 21 17 18

На день локація перетворилася у потужну наукову платформу із цікавими доповідями українських фахівців та закордонних колег, а також дискусіями про єдність і автокефалію української церкви, про перспективи Православ‘я в Україні.

photo 2019 09 19 21 17 12

photo 2019 09 19 21 17 17

Організаторами науково-методологічного семінару виступили кафедра богослов’я та релігієзнавства, Центр досліджень релігії, Національний педагогічний університет Михайла Драгоманова (Україна), Інститут діалогу культури та релігії, Університет Кардинала Стефана Вишинського (Польща). Захід був організований у співпраці з Несторівським центром.

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: ДИЗАЙН

Спеціалізація: дизайн одягу

Метою освітньої діяльності кафедри за даною спеціальністю є підготовка високопрофесійних фахівців у галузі дизайну одягу, здатних конкурувати на європейському ринку праці. Після закінчення даної спеціальності Ви отримаєте можливість працювати у fashion індустрії дизайнером одягу, баєром, стилістом, конфекціоністом, fashion експертом чи консультантом тощо.

Ви навчитеся генерувати ідеї для вироблення креативних ідей, вибудовувати розгалужену систему комунікацій. Навчитеся створювати колекції одягу та втілювати їх у життя з урахуванням функціональних, технологічних, екологічних та естетичних вимог. Навчитеся розробляти і формувати портфоліо тощо.

photo 2019 07 23 10 37 40

Спеціалізація: дизайн середовища

Метою освітньої діяльності кафедри за даною спеціальністю є підготовка високопрофесійних фахівців у галузі дизайну інтер’єру, ландшафтного дизайну, предметного дизайну, які будуть здатні конкурувати на європейському ринку праці. Після закінчення даної спеціальності Ви отримаєте можливість працювати дизайнерами інтер’єру, ландшафтними дизайнерами, розробляти предмети побуту тощо.

Навчитеся створювати колірну і світлову гармонію в інтер'єрі. Розробляти плани, розрізи, розгортки, перспективи приміщень тощо. Складати специфікації та підбирати будівельні та оздоблювальні матеріали, меблі, текстиль для інтер'єру тощо. Створювати інтер'єри в стилі різних епох. Навчитеся добре розбиратися в архітектурних стилях, елементах декоративно-прикладного мистецтва. Створювати складні тривимірні моделі для візуалізації архітектурних та інтер'єрних візуалізацій. Професійно створювати проект дизайну інтер'єру та надавати його візуалізацію замовнику.

Спеціалізація: графічний дизайн

Метою освітньої діяльності кафедри за даною спеціальністю є підготовка високопрофесійних фахівців у галузі графічного дизайну. Після закінчення даної спеціальності Ви отримаєте можливість працювати у сфері реклами, поліграфії, графічного дизайну (розробляти фірмовий стиль: логотипи, емблеми, ділові папери, візитки, упаковки тощо). Зокрема, у сфері театру та кіно (володіння анімаційними технологіями) тощо.

Навчитеся розробляти фірмовий стиль, логотипи, створювати макет та займатися версткою. Зокрема, здобудете уміння виконувати дизайн-проекти промислової продукції, розробляти індивідуальні проекти графічного дизайну різного призначення. 

   

Нові публікації  

   

Дивитись  

   
© ALLROUNDER