logvinenkoov Старший викладач, працює на кафедрі з 1974 року.

Освіта: КДПІ ім. О.М. Горького (1974), історичний факультет. Фахова діяльність: учитель , методист виховної роботи СШ № 47 ім. А.С. Макаренка м. Києва (1974–1978), з 1978 – аспірант, асистент, старший викладач кафедри.

Коло професійних інтересів: історія освіти в Україні, історія матеріальної культури, історична демографія, історія міжетнічних відносин в Україні, нації та національна ідентичність у сучасній Європі. Підготував 11 програм, концепцію історичної освіти в загальноосвітній школі.

Відзнаки та нагороди: Знак «Відмінник народної освіти України». Дисципліни які викладає: Історія української державності, історія матеріальної культури, нація та національна ідентичність в сучасній Європі, історична демографія, ідентичність, влада та сучасність.