ivanenkoaoІВАНЕНКО АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ. Кандидат історичних наук, доцент, працює на кафедрі з вересня 2013 р.

Освіта: історичний факультет КДПІ ім. О.М. Горького (1990 р.).

Фахова діяльність: З 1996 р. по 2002 р. працював на посадах викладача, старшого викладача, доцента кафедри історії та культури України Переяслав-Хмельницького державного педагогічного інституту ім. Г.С. Сковороди. Обіймав посаду заступника декана факультету підготовки вчителів історії. З 2002 р. по 2012 р. працював на посаді доцента кафедри історії та культури України Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. 2003 р. рішенням Президії ВАК України присуджено науковий ступінь кандидата історичних наук. 2005 р. рішенням Атестаційної комісії МОН України присвоєне вчене звання доцента. У 2012–2013 рр. перебував на посаді доцента кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін Інституту історичної освіти при Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова.

Коло професійних інтересів: середньовічна історія України, історії українського козацтва, військова історія. Дисципліни які викладає: Історія української державності