Студент кафедри дизайну та реклами Maxim Sereda у 2017 р. заснував бренд "Sereda".

Працював у PINK Magazine Ukraine та XXL Ukraine. У 2018 р. став фіналістом конкурсу Epson Digital Fashion, а згодом презентував свою колекцію на подіумі Ukrainian Fashion Week. Максим ще з першого курсу був частиною команди Ukrainian Fashion Week та зараз є одним з організаторів українського подіума. Талановитий та амбіційний, з маштабними ідеями та сучасним поглядом!

Студент 4 курсу кафедри дизайну та реклами Maxim Sereda став учасником "реаліті" проекту Нового каналу "Подіум", який є адаптацією американского формата Project Runway. Максим потрапив у 5 кращих дизайнерів "Подіуму" та продовжує боротись за перемогу в проекті.
Оцінюють творчість дизайнерів професійне журі, в складі якого топові стилісти Ольга Слонь і Іван Супрун. Третій представник журі постійно змінюється, серед них відомі українські дизайнери, такі як Lilia Litkovskaya і Kate Silchenko та інші.
Давайте підтримаємо нашого Максима максимальною кількістю https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png");">❤️https://novy.tv/ru/podium/golosuvannya-podium/
P.S. Голосувати можна кожну годину

До того ж Maxim Sereda - є учасником #ukrainianfashionweek. У нас у всіх є можливість прийти на зустріч з Максом в межах Дня відкритих дверей нашого факультету та поспілкуватися з ним. Факультет філософії і суспільствознавства НПУ імені М.П. Драгоманова

Maxim Sereda1Maxim Sereda2Maxim Sereda3Maxim Sereda4

Бойко Марина - випускниця, яка ще під час навчання через свою старанність і наполегливу роботу здобула багато перемог!

Як молодий дизайнер вона активно працювала із Асоціацією дитячої моди. Разом із ними Марина здобула три перемоги на фестивалі дитячої моди "Зимові візерунки", неодноразово отримала перемоги та призові місця на міжнародному фестивалі моди Kyiv Fasion. Зокрема, Наша випускниця стала призером та отримала гран-прі на фестивалях дитячої моди у Вільнюсі, Таліні, Празі тощо.
Ще під час навчання Марина фіналіст Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів "Печерські каштани" та Призер пленеру художників київщини від КМДА. Сьогодні вона займає посаду дизайнера на трикотажному виробництві.

Бойко Марина1Бойко Марина2Бойко Марина3Бойко Марина4

Кафедра дизайну та реклами готує фахівців, якими варто пишатися! Отже знайомтеся, Наша випускниця Туруніна Ольга!

Під час навчання в університеті, Вона неодноразово ставала переможцем, фіналістом та просто учасником багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів молодих дизайнерів одягу! Після закінчення університету Ольга знайшла себе у викладацькій діяльності, у модельному агентстві Fp models вона читає лекції зі стилістики. Одночасно Оля права рука дизайнера та художниця по ескізам бренду Fati.couture. Зокрема, наша випускниця розвиває власний бренд TURUNINA . Ось такі працелюбні, енергійні, багатогранні наші випускники!

Туруніна Ольга1Туруніна Ольга2Туруніна Ольга3

Отже, знайомтеся Кобилинська Марія -випускниця кафедри дизайну та реклами, спеціалізації дизайн одягу.

За період студентських років стала фіналістом конкурсу "Погляд у майбутнє", переможцем конкурсу "International day's of kids fashion", учасницею та переможницею фестивалів за участі Дитячої асоціації моди. Зокрема, Марія приймала участь у Всеукраїнських виставках живопису, за часів навчання представила дві персональні виставки картин. Свої колекції Марія демонструвала на фестивалі "Гогольфест" й "Писанка Арт Фест". У 2015 році - фіналіст конкурсу молодих дизайнерів Сузір'я "Каштан" та перемогла в міжнародному конкурсі дизайну "Ukrainian Art Week" в номінації дизайн костюма
Працювала у команді Ukrainian Fashion Week та на Starlight Entertaiment художником по розпису костюмів на шоу "Вартові мрій" та "Дім таємничих пригод". Після шоу кар'єра Марічки продовжилася на телебаченні на 5 каналі та на Новому каналі, де вона працювала стилістом на проектах "Суперінтуіція" та "Хто зверху". Наразі Наша випускниця працює головним стилістом на 4 каналі та, головним чином, Марія тепер викладач нашої кафедри!!!

Кобилинська Марія1Кобилинська Марія2Кобилинська Марія3Кобилинська Марія4

Отже знайомтеся! Випускниця кафедри дизайну та реклами Ткач Ганна.

Нас часто запитують про те, які перші кроки у професії дизайнера, з чого починати свій творчий і професійний шлях і що потім, після закінчення університету...саме тому ми знайомимо Вас із Нашими випускниками, на прикладі яких, ви можете знайти відповіді на свої питання.... Отже знайомтеся! Випускниця кафедри дизайну та реклами Ткач Ганна. Ще під час навчання почала тісно співпрацювати з Асоціацією дитячої моди з якою колекції одягу Ганни здобували перемоги як в Україн так і за її межами.
У 2013 році Аня стала фіналістом XVI всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» та міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани» .
Зокрема, наша випускниця стала призером конкурсу EPSON DIGITAL FASHION.T-SHIRT EDITION від Ukrainian Fashion Week.
Колекції Ганни неодноразово були представлені на різноманітних фестивалях моди та творчості таких як : «Зимові візерунки», «Gogol Fest», «Baby Fashion» та «Kyiv Fashion», де вона була часником програми «Young Fashion Line».
Аня була і лауреатом та переможцем таких конкурсів як: «Міні-міс Україна», «Days of kids fashion international in Kiev», «Top point2015», «Автограф» та «Золота зірка», що відбувався в Грузії.
Вона мала досвід роботи волонтером в команді «Ukrainian Fashion Week» і представляла персональну виставку робіт тощо.
Зараз Ганна займається боді артом, працює фріланс- ілюстратором, реалізовує свої ідеї персонажів у 2D та 3D для гейм індустрії...

Аня Ткач 1Аня Ткач 2Аня Ткач 3Аня Ткач 4