Один момент з наукового життя молодих філософів

image 0 02 04 f08e9b8d99650035a328e2e054cb793c7d74cccbbe7613c4862d9d79694c1814 V

5 квітня 2018 р., студенти факультету філософської освіти і науки взяли участь у Міжвишівському круглому стілі: «Україна: між вчора і завтра» в рамках Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе», що відбувся на  кафедрі філософії Гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету Біоресурсів і природокористування України.

З-поміж іншого, молоді філософи обговорювали питання національної ідентичності українців, гуманітарно-філософські аспекти майбутнього української нації, тощо. Зі сторони організаторів круглого столу, було високо відзначено студента ІІ курсу, факультету філософської освіти і науки – Шведа Еріка, який виступив з доповіддю «Проти філософії в Україні» чим викликав палку дискусію та жваве обговорення. Також, слід відзначити Крагель Каріну, Руденка Ігора, Коду Ганну, які теж брали участь в даному заході.

Щиро дякуємо, організаторам круглого столу за проведення подібних заходів та бажаємо нашим студентам і надалі з такою ж жагою підкорювати нові і нові вершини наукового життя!!!