Екскурсії – важлива складова навчання культурологів

01До екскурсій на нашому факультеті ставляться з уважністю,  адже це неодмінний елемент у навчально-виховному процесі і становленні сучасного фахівця. Особливо, це стосується підготовки студентів-культурологів, які постійно відслідковують найважливіші події в арт-світі. Одним з постійних місць, куди навідується молодь є  Міжнародний центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre, який допомагає краще зрозуміти мистецькі тренди і сприяє новим дискусіям в університетських аудиторіях.

2 жовтня студенти І-ІІІ курсів напряму «Культурологія» відвідали PinchukArtCentre і під час екскурсії ознайомились з експозицією виставки «І знову демократія?» та «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років». Виставки вразили глибиною актуалізованих питань і сміливістю сучасних художників у пошуку мистецьких відповідей. Особливу увагу студенти звернули на роботи світових арт-зірок – Такаші Муракамі, Мауріціо Кателан, Олафур Еліассон таДеміен Гьорст. Екскурсія відбулась з ініціативи доцента кафедри культурології та філософської антропології Сергія Русакова.

Навчання на факультеті філософської освіти і науки сповнене цікавими подіями для студентів – інтерактивні лекції поєднуються з змістовними екскурсіями, які поглиблюють розуміння сучасного світу і сприяють підготовки фахівця ХХІ століття.