15 квітня відбудеться VIII фестиваль релігійного мистецтва

baner-festrelКафедра культурології Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та МГО «Молодіжна асоціація релігієзнавців» запрошують відвідати 15 квітня 2015 року VIII Фестиваль релігійного мистецтва в Києві, присвячений 180-річчю НПУ імені М.П. Драгоманова, 10-річчю ІФОН та 50-річчю кафедри культурології.

fest-rel-logo-colorЦей Фестиваль проводиться кафедрою культурології ІФОН спільно з Молодіжною асоціацією релігієзнавців з 2007 року і став  сталим майданчиком презентації релігійного мистецтва в Україні.

Основною метою Фестивалю є ознайомлення та поглиблення знань про релігійне розмаїття України. Адже мистецтво є тим виміром релігії, яке репрезентує ціннісні орієнтири і робить релігію впізнаванною на символічному рівні. Відтак гасло Фестивалю:

«Від релігійного мистецтва до релігійної освіченості».

Захід відбудеться в гуманітарному корпусі університету за адресою вул. Тургенівська 8/14 (другий поверх).

Програма Фестивалю:

afisha-fest-of-rel-2015
 Афіша фестивалю

11:00 - відкриття виставки релігійного мистецтва
12:00 - урочистий концерт-презентація релігійного мистецтва
14:00 - екскурсія сакральними місцями Києва

Підтримку в організації цьогорічного заходу було надано Департаментом у справах релігій та національностей Міністерства культури України, відділенням релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України та кафедрою релігієзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Інформаційна підтримка Фестивалю: інформаційно-просвітницький проект "Навколосвітній Караван "Інтеркультура", Релігійно-інформаційна служба України, інтернет-ресурс "Релігія в Україні", інтернет-портал "CREDO.RU" та Центр релігієзнавчих досліджень "ReligoPolis".

Координатори Фестивалю:

Ірина Чукань