Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/newifon/2019/events/praktyka_skovorody

Практика в Інституті філософії імені Г.С. Сковороди

5Протягом двох тижнів з 11 по 24 лютого 2019 року студенти третього курсу Факультету філософії та суспільствознавства Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова проходили практику в Інституті філософії імені Г.С. Сковороди. Провідні науковці Інституту розповіли студентам про стан сучасної філософії в Україні, проблеми сучасної філософії, актуальні філософські дискусії, про шлях молодого науковця у філософській царині та особливості внутрішнього функціонування філософських наукових інституцій в Україні та за її межами. Студенти мали нагоду не лише долучитись до актуальних філософських дискусій і тем, а й дізнатись, як писати наукові тексти, як будується шлях молодого філософа та інші практичні питання.

Зі студентами працювали, читали лекції та дискутували директор Інституту член-кореспондент НАН України Анатолій Єрмоленко, заступник директора, завідувач відділу історії філософії України - Сергій Йосипенко, учений секретар - Роман Самчук, завідувач відділу історії зарубіжної філософії - Віталій Лях, голова Вищої школи філософії - Валерій Загороднюк, завідувач відділу філософії культури, етики та естетики - Євген Бистрицький, завідувач відділу філософських проблем етносу і нації - Володимир Фадєєв та інші.

Студенти в свою чергу відзначились цікавими та наполегливими питаннями, активною участю в обговореннях.

{gallery}newifon/2019/events/praktyka_skovorody{/gallery}